Booxalive wil graag samenwerken!
Booxalive is een non-profit platform ter leesbevordering dat uit pure taal- en beeldliefde werd geboren. Hierbinnen streven we naar een dynamische samenwerking met iedereen die zich aangetrokken voelt tot het idee achter Booxalive.
Co-create booxalive! Aan wie denken we in het bijzonder?
● Uitgevers Vooral bij series als de Sint- en Kerstboekjes, ‘Judy zegt nee!’, ‘Sep’ en ‘Tim & Tirza’ komt vaak de vraag: kunnen we deze verhaaltjes ook als boekjes bestellen? Dan moeten we helaas ‘nee’ verkopen. Misschien is er een (beginnende) uitgever die zich over deze dankbare taak wil ontfermen?
● De net afgestudeerde illustrator/animator
Publiceren op Booxalive kan een eerste showcase betekenen om uw kersverse stijl risicoloos uit te proberen.
● De illustrator en/of auteur die al langer meedraait
– Als u ongepubliceerd werk in het archief heeft liggen, kunt u hier uw achtergebleven juweeltjes aan de wereld tonen. Eventueel in vernieuwde vorm met animaties.
– Als u treurt over uitverkocht werk, dan kan Booxalive het weer tot leven brengen. Eventueel in een nieuw jasje, met GIF-animaties en voice-over. Herdrukken zijn niet meer nodig, uw werk is zo altijd toegankelijk!
● Stagiaires van creatieve-/grafische-/social media studies.
Booxalive biedt volop kans en ruimte om te experimenteren met uw nieuw opgedane vaardigheden.
● Onderwijzers die goedwerkende, aanstekelijke taallessen hebben ontwikkeld en dat hier willen delen, of leraren die ideeën hebben over de bestaande content of plannen voor nieuw werk dat aansluit op de idealistische insteek van Booxalive: naar hen zijn wij eveneens op zoek.
Dus schroom niet om contact op te nemen!

![]()
WIJ ZIJN TROTS OP ONZE PARTNERS:
![]()

























